Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0
10
Zagorová Hana "100 + 20 Písní" 6CD
Zagorová Hana "100 + 20 Písní" 6CD
  • favorite_border
  • compare_arrows

Zagorová Hana "100 + 20 Písní" 6CD


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Počet hodnotení: 0
30,00 EUR
Supraphone records
chat

Popis: Oslava zářijového půlkulatě významného životního výročí se sice časově zkomplikovala, ale rozhodně platí. Pražská Lucerna by měla odložený slavnostní koncert přivítat v prosinci, krabičku s velkou retrospektivou nahrávek z uplynulých dvaapadesáti let nabízíme právě teď. Bohaté katalogy Supraphonu, Multisoniku a České televize poskytly vše potřebné. Plus minus dekádní obsah pěti jednotlivých CD shrnuje hity a další populární písně, šesté cédéčko pak dokumentuje ještě jiný z kumštů Hany Zagorové, totiž vydařené duety s mimořádnými partnery. Vypočítávat její slavné písničky je marná snaha: z ostravského i pražského období jich jen tato kompilace obsahuje 120 – a nejspíš ještě bude někomu nějaká chybět. Jde však o výběr samotné zpěvačky a jejího blízkého spolupracovníka Luboše Kříže, tedy je spolehnutí na to, že ten nejsprávnější, neb přímo od zdroje. Hana Zagorová v tom sólově nejlepším a k tomu kolegové Drupi, Petr Rezek, Stanislav Hložek a Petr Kotvald, Karel Gott, Jiří Korn, Juraj Kukura nebo Štefan Margita v písních rovněž patřící mezi nezapomenutelné. Od průlomových beatových šansonů přes vždy kvalitní pop až k aktuálním skladbám Radůzy, Ondřeje Gregora Brzobohatého nebo Marka Ztraceného je to unikátní poslouchání. Zpěvačka si vytvořila zcela vlastní kategorii, naplněnou vkusem a citem pro sdílená slova. Také proto patří její publikum mezi ta nejpočetnější a nejvěrnější.
Zoznam skladieb: CD1: Obraz smutný slečny / Bludička Julie / Gvendolína / Já jsem tvá neznámá / Tanečnice / Sliby-chyby (Funny Funny) / Já se vznáším / On je někdo (You´re a Lady) / Asi, asi (Honey, Honey) / Breviář lásky / Cesta ke štěstí / Jsi mrtvá sezóna / Maluj zase obrázky / Prý je mu líp / Studánko stříbrná / Málokdo ví (Sambario) / Nevím / Zdá se / Hany (Honey) / Kapky, CD2: Líto, je mi líto (Vendo tutto) / Oheň v duši mé / Kdyby se vrátil čas / Zásnuby / Oceán / Usnul nám, spí / Biograf láska / Mys dobrých nadějí / To by nebylo fér (I´ll Find My Way Home) / Spěchám (Queen of Hearts) / Vím málo (She´s Always a Woman) / Co stalo se stalo / Maják (To Love) / Nápad (Everybody´s Rockin´) / Nešlap, nelámej / Kousek cesty s tebou / Sláva je bál (Niech žyje bal) / Sítě kroků tvých (Sur ta peau /Sulla tua pelle/) / Živá voda / Srážka s láskou, CD3: Andělé / Buď vůle tvá (Where Is It Written) / Čas odejít / Stíny / Beránek (Zabavki Pana Boga) / Jako starý strom / Benjamin / Moře samoty / Neznámé zálivy / Rozhovor v tichu / Vím, že se díváš / Kdo ví, kde usínáš / Padám, když svítá / Merilyn / Modrá čajovna / Rybičko zlatá, přeju si / V mém království / Byl to víc než přítel můj / Když tě ztrácím / Podzim má mě rád, CD4: Blahovolně / Čas (Czas) / Je naprosto nezbytné / Nebylo by kdyby / Za každou chvíli s tebou platím / Zůstaň tady léto (Damdybydyby) / Jsi navždy zodpovědný / Krev a šroubky / Navěky zůstane pouze čas / Sfoukni půlměsíc / Adieu (L'adieu) / Cestou / Já ty oči znám / Každý jednou zaplatí / Na dně moří / Tam, kde něco končí / Zloděj duší (A Case of You) / Žádám, Bože náš / Bodegita / Z nebe pláče déšť, CD5: Zítra se zvedne vítr (Vivre en toi) / Bleriot / Mít tě ráda (J'te mentirais) / Můj chlap (Mon mec a moi) / Rande u Zdi nářků (Księżniczka) / S tebou / Už nemám křídla (Je ne suis qu´une chanson) / Bójka / Hraj, muziko / Jako tenkrát / Je tady podzim / Možná jsem zakletá (Plus je pense a toi) / O Lásce / Tygr z hotelu / Anděl strážný / Ať mír nás provází / Cizí (U-Turn (Lili)) / Já nemám strach / Jsem jaká jsem / V obratníku Raka, CD6: Setkání / Ta pusa je tvá (Stumblin´ In) / Jen pár dnů (Cosa sei) / Černý páv (Hard to Say I´m Sorry) / Dávné lásky / Duhová víla / Pěšky jít nám je souzený (Couple of Swells) / Hej, mistře basů (Mister Bass-Man) / Hraj, muziko / Já o něm vím své (I Know Him so Well) / Jesenná láska / Jinak to nejde (Guardian Angel) / Lásko, amore / Love story 2005 (Love Story Theme) / Ztracená láska (The Magic of Love) / Dopis na rozloučenou / Mží / Dvě žlutá kuřátka (Piano Jack and Dixieland) / Adieu (L'adieu) / Můj čas

  • mode_editNapísať recenziu
    account_circle
    mode_editPoznámka: HTML nie je preložené!

    Google reCAPTCHA

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,35 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertČISTIČ VINYLOVÝCH PLATNÍ
search11,50 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
ČISTIČ VINYLOVÝCH PLATNÍ close

Audio Anatomy. ..