Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0

Časopisy

  • Zoradiť
    Zobraziť len na sklade:
more_vertDestruktorrr vol. 1 Časopis
search3,20 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Destruktorrr vol. 1 Časopis close

Skoro přesně deset let po ukončení činnosti Johanova fanzinu Uber alles a téměř čtyři roky od posledního čísla Maziho Chyby je tu nový jihlavský fanzin DESTRUKTORRR, který má na svědomí Mičl, zpěvák z hardcore brusky Průmyslová smrt! DESTRUKTORRR je multistylový fanzin, který se zabývá pestrou paletou žánrů a témat! V prvním čísle naleznete: JIHLAVA HARDCORE TOWN ..

more_vertNoise Master n. 37 Fanzine
search5,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Noise Master n. 37 Fanzineclose

V době, kdy se všechno zdražuje a konkrétně papír včetně všeho, co souvisí s tiskem, si dovolil NOISE MASTER vyrukovat s dalším číslem. To nese numero 37, má 126 stran toho typického bídného zpracování, které ho provází již od roku 1996, ale je opět z tiskárny, tak jak tomu bylo u předchozího čísla. Příznivci hardcore punku, grindcore či metalu si přijdou na své. První ze tří nosných rozhovorů je ..

more_vertTelepatie č. 4 Zine
search8,50 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Telepatie č. 4 Zineclose

Vychází čtvrté číslo Telepatie – hudebního magazínu z podsvětí.Po roce jsme zpět s novým číslem, které na 162 stranách přináší převážně rozhovory. Ty jsou z valné části zaměřené na osobnosti – Skoří (EXORCIZPHOBIA), Roman Holý (J.A.R., MONKEY BUSINESS, …), Tomáš Mitura (VOLE, SNĚŤ), Lilek (Stoned To Death), Zdeněk Nevělík (ET MORIEMUR), Anton Rozbora (GOATCRAFT, RADIATION, …), Milan Urza (PRVNÍ HO..

Top produkty

more_vertGraveyard "Altar" Pánske Tričko
search10,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border