Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0
3
N O I D "Jedinej Krok" CD
N O I D "Jedinej Krok" CD
  • favorite_border
  • compare_arrows

N O I D "Jedinej Krok" CD


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Počet hodnotení: 0
13,00 EUR
Monitor
chat

NOID
JEDINEJ KROK

Novinkové album charismatického zpěváka žánrově se pohybující mezi čistým popem a zvučným rockem.

Novým albem potvrzuje Václav NOID Bárta svoji stabilní a naprosto nezaměnitelnou pozici v současné domácí pop music. Obklopen výtečnými hudebníky natočil album, které žánrově osciluje mezi popem a rockem, pěvecky tu hladící sameťákem a jinde řezající mocným chraplákem. Hudebně jde z drtivé většiny album za ním, po jedné písni pro něj napsali Ondřej Soukup a Ondřej Brzobohatý. Texty jsou dílem Gabriely Osvaldové, Tomáše Belka, Daniela Landy,Terezy Šoralové, Václava Bárty st.,Petra Kolečka a již uvedeného Ondřeje Brzobohatého, který s Noidem svou píseň i nazpíval. Jako další duet zařadil Noid na album skladbu Tohle je válka s Danielem Landou a nemůže chybět píseň, kterou společně s Martou Jandovou reprezentoval naši republiku v letošním ročníku Eurovision Song Contest, Hope Never Dies. Zvláštní potěšení pak má z účasti hlasu Rockyho Balboa ve skladbě Tenkrát na Východě.
Některé z písní zpěvák na živo představí na Velekoncertu Daniela Landy 12. 9. v Letňanech, kam je pozván jako speciální host, a na samostatných koncertech, především 20. a 21. 11. v Hudebním divadle Karlín.

Skladatel, zpěvák a herec Václav NOID Bárta vyrůstal v muzikanstké rodině. Učil se hrát na klavír, flétnu a klarinet. Později jako samouk na kytaru, basu a bicí. Vedle vlastní tvorby původně soustředěné především na rock a metal se během let vypracoval v předního muzikálového umělce: poprvé se na divadle objevil v muzikálu Excalibur. Následovaly role v muzikálech Elixír života, Obraz Doryana Graye, Hamlet, Robin Hood a Němcová!. Jeho domovskou scénou se stalo Hudební divadlo Karlín, v Carmen, Aidě, Jesus Christ Superstar a Lucie ztvárnil hlavní role. Sám je autorem vynikajícího muzikálu Němcová! a hudby k filmu Kajínek. V posledních měsících hraje v televizním seriálu Svatby v Benátkách.

Tracklist:
Jedinej krok
Maona
Růže
Příběh
Hope Never Dies feat. Marta Jandová
Mramorovej anděl
Tenkrát na Východě feat. Rocky Balboa
Euridiké
Poslední akční hrdina feat. Ondřej Brzobohatý

  • mode_editNapísať recenziu
    account_circle
    mode_editPoznámka: HTML nie je preložené!

    Google reCAPTCHA

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,35 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertBlockheads "Shape of Misery" Pánske Tričko
search8,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Blockheads "Shape of Misery" Pánske Tričkoclose

Grindcore z Francuzska. https://blockheads.bandcamp.com/..