Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0
3
Marta Kubišová / Bratři Ebenové "Adventní písně a koledy" CD
Marta Kubišová / Bratři Ebenové "Adventní písně a koledy" CD
  • favorite_border
  • compare_arrows

Marta Kubišová / Bratři Ebenové "Adventní písně a koledy" CD


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Počet hodnotení: 0
12,50 EUR
Spinaker
chat
Popis:Paní Marta slaví 80 – a my jí gratulujeme speciálním reedičním dárkem Poprvé od roku 1990 dostávají posluchači šanci si znovu užít krásnou předvánoční a vánoční muziku v podání zdánlivě překvapivé muzikantské sestavy. Po listopadu 1989 do studia znovu vpuštěná Marta Kubišová se spojila s triem bratrů Ebenů k nazpívání úryvků z evangelií. Ty zhudebnil Marek, zaranžovat pomohli David a Kryštof, k jejich nástrojům se přidali Dalibor Štrunc na cimbál, Ingeborg Žádná na violoncello / violu da gamba, Petr Hapka na niněru a mužský sbor Schola Gregoriana Pragensis. Celkem patnáct vhodně svátečních částí evangelií sv. Lukáše a sv. Matouše dostalo citlivě moderní podobu a interpretaci. Je to poslouchání snad popově netradiční, ale adventně velebné, svátky oslavující. Od Panno blahoslavená přes Syn Boží se nám narodil či Prorokovali proroci až po Nastal nám den veselý krásné výzvy k odpočinku a zamyšlení. Sedm pro cédéčko vhodně vybraných bonusů překračuje čas vzniku alba i unikátní žánr hudby. Písničky z let 1967 až 1999 doplňují dané sváteční téma také o zčásti vítaně méně známé nahrávky. Marta Kubišová v adventním čase mnohokrát pomáhala veřejným charitativním sbírkám: toto je krásná připomínka takových vzácných chvil.
Zoznam skladieb: CD/LP Adventní písně a koledy – Panno blahoslavená / Z nebe posel vychází / Byla cesta ušlapaná / Velebí má duše / Ó narození předivné / Šla Maria do ráje / Syn Boží se nám narodil / Veselými hlasy / Ježíš náš spasitel / V půlnoční hodinu / Poslouchejte křesťané / Prorokovali proroci / Chvalme Boha vesele / Narodil se Syn Boží / Nastal nám den veselý CD BONUSY Jakube, Jakube / Dobrodružství s bohem Panem (Greensleeves) / Ráda bych k Betlému – Štěstí, zdraví, pokoj svatý / Ukolébavka pro nenarozené děti (My Mama) / Balada o Mistru třeboňském / Někdy si zpívám / Jaká to nádhera (Caruso)
  • mode_editNapísať recenziu
    account_circle
    mode_editPoznámka: HTML nie je preložené!

    Google reCAPTCHA

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,35 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertBlockheads "Shape of Misery" Pánske Tričko
search8,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Blockheads "Shape of Misery" Pánske Tričkoclose

Grindcore z Francuzska. https://blockheads.bandcamp.com/..