Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0
4
Go and Kill 6 Časopis
Go and Kill 6 Časopis
 • favorite_border
 • compare_arrows

Go and Kill 6 Časopis


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Počet hodnotení: 0
7,00 EUR
chat
 • Kód produktu: GaK6z
 • Kategória: Tlač
 • Váha: 220g
 • SKU: GaK6z
 • Dostupnosť: 4

GO AND KILL zine s pekelným číslem 6(66) právě vyšel. Po dvouleté odmlce je tu porce 140 stránek formátu A4, s lepenou vazbou, ofset tiskem a standardní punk as fuck grafikou. Titulní obálku nakreslil Tremor (Tremor Art z Indonésie).

Velkou část tvoří klasické rozhovory: za německé fastcore tornádo YACØPSAE odpovídá obsáhle zpěvák a kytarista Stoffel, následuje obšírné interview s naprosto zásadním a kultovním vydavatelstvím 625 Thrash z USA, které provozuje Max Ward (SPAZZ ad.). Dále rozsáhlé povídání s Čertem z GRIDE, který to ani po rozpadu staré sestavy nevzdal. Ortodoxní, totálně undergroundový death metal zastupují američtí neznabozi NUNSLAUGHTER a MALIGNANT ALTAR. Dojde i na kapelu, která definovala skandinávský hardcore punk, a to zásadní crust punkery ANTI CIMEX. Další domácí zástupce je FAÜST, rozjetá thrash metalová jednotka z Prahy. Bořejk je bubeník několika kapel a projektů, především alternativní legendy UŽ JSME DOMA.

Covid pryč, tour reporty sem, je jich pěkná řádka: SHEEVA YOGA & BRÜNNER TODESMARSCH, PLF & BANDIT & DECULTIVATE, SNĚŤ & ENCOFINNATION & FATHER BEFOULED, IMPULSEALER & TRIGGER & ENDORPHINS LOST, INTERPUNKCE & BRÜNNER TODESMARSCH a INTERPUNKCE & MATRAK ATTAKK.

Na svém místě jsou tradiční sloupky, dále Skuldovo zdánlivě subverzivní jazzgrindové okénko, kde Vám představí nové tváře experimentálního grind core. Tématem čísla je návrat magnetofonových kazet.

 • mode_editNapísať recenziu
  account_circle
  mode_editPoznámka: HTML nie je preložené!

  Google reCAPTCHA

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,35 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertBlockheads "Shape of Misery" Pánske Tričko
search8,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Blockheads "Shape of Misery" Pánske Tričkoclose

Grindcore z Francuzska. https://blockheads.bandcamp.com/..