Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0

BMG

  • Zoradiť
more_vertAlt-J "An Awesome Wave" LP
search33,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Alt-J "An Awesome Wave" LPclose

ALT-JAn Awesome WaveKDO: Alt-j jsou britská indie-rocková skupina z Leedsu, založená v roce 2007. Za své debutové album „An Awesome Wave“ obdrželi v roce 2012 britskou Mercury Prize. Skupinu tvoří Joe Newman (kytara, zpěv), Gus Unger-Hamilton (klávesové nástroje) a Thom Green (bicí).CO: Deset let po svém vydání nyní vychází debutové album Alt-J „An Awsome Wave“ v reedici na vin..

more_vertAlt-J "Relaxer" LP
search30,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Alt-J "Relaxer" LPclose

ALT-JRelaxerKDO: Alt-j jsou britská indie-rocková skupina z Leedsu, založená v roce 2007. Za své debutové album „An Awesome Wave“ obdrželi v roce 2012 britskou Mercury Prize. Skupinu tvoří Joe Newman (kytara, zpěv), Gus Unger-Hamilton (klávesové nástroje) a Thom Green (bicí).CO: Pět let po svém vydání nyní vychází třetí album Alt-J „Relaxer“ v reedici na vinylu.YouTube: https://yout..

more_vertBlack Sabbath "The Ultimate Collection" 4xLP
search68,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Black Sabbath "The Ultimate Collection" 4xLPclose

BLACK SABBATHThe Ultimate CollectionKDO: Anglická rocková kapela Black Sabbath patří k zásadním skupinám hudební historie. Black Sabbath se dali dohromady v Birminghamu v roce 1968 v sestavě Tony Iommi (kytarista a hlavní skladatel), Geezer Butler (baskytarista a hlavní textař), Ozzy Osbourne (zpěvák) a Bill Ward (bubeník). Zprvu se kapela věnovala klasickému blues rocku, postupně si však vytvořil..

more_vertBring Me the Horizon "2004 - 2013" 2LP (RSD 2022)
search35,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Bring Me the Horizon "2004 - 2013" 2LP (RSD 2022)close

BRING ME THE HORIZON2004 - 2013 (Splatter Vinyl) (RSD 2022)KDO: Britští rockeři ze Shefieldu se zformovali v roce 2003. První album má kořeny v deathcore, pozdější nahrávky jsou eklektičtější a kapela na nich inklinuje k metalcore. Na pátém albu That’s The Spirit z roku 2015 je zvuk skupiny méně agresivní, v souvislosti s ním už kritika mluví o rocku.CO: V rámci kampaně Record Store Day 2022 ..

more_vertDio "Dio at Donington ‘83" CD
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Dio "Dio at Donington ‘83" CDclose

DIODio At Donington ‘83KDO: Heavymetalová skupina, kterou založili zpěvák Ronnie James Dio a bubeník Vinny Appice po jejich odchodu od Black Sabbath.CO: Záznam vystoupení Ronnieho Jamese Dia a jeho kapely v anglickém Doningtonu v roce 1983.YouTube: https://youtu.be/ab2eDgaV6fwCD1. Stand Up and Shout (Live from Donington 1983)2. Straight Through the Heart (Live at Donington ’83)3. Childre..

more_vertDischarge "Protest And Survive: The Anthology" 2CD
search13,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Discharge "Protest And Survive: The Anthology" 2CDclose

CD11. The Blood Runs Red (2020 - Remaster)2. Fight Back (2020 - Remaster)3. Hear Nothing, See Nothing, Say Nothing (2020 - Remaster)4. The Nightmare Continues (2020 - Remaster)5. A Look At Tomorrow (2020 - Remaster)6. The End (2020 - Remaster)7. A Hell On Earth (Edit) (2020 - Remaster)8. Cries of Help (2020 - Remaster)9. Protest and Survive (2020 - Remaster)10. Hype Overload (2020 - Remaster)11. N..

more_vertGary Moore "A Diffrent Beat" CD
search16,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Gary Moore "A Diffrent Beat" CDclose

MOORE GARYA Different BeatKDO: Gary Moore – jeden z nejlepších světových kytaristů po technické i kompoziční stránce, začal svou kariéru v letech šedesátých ve skupině Skid Row, posléze se stal spoluzakladatelem Thin Lizzy, aby se nakonec vydal na dráhu sólového muzikanta, nejprve rockového, později začal směřovat čím dál více k blues.CO: Reedice dvanáctého sólového studiového alba „A Different Be..

more_vertKreator "Endless Pain" CD
search8,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Kreator "Endless Pain" CDclose

KREATOREndless PainKDO: Německá thrash metalová kapela Kreator vznikla v roce 1982 v Essenu a už za dob normalizace patřila k nejpopulárnějším spolkům v tuzemské metalové komunitě. Styl skupiny se poměrně často proměňoval, od speed metalového inspirace přes thrash k industriálnímu a gotickému metalu. Zároveň jsou považováni za pionýry death a black metalu. Po roce 2000, tedy zhruba od alba Violent..

more_vertKreator "Endorama" CD
search13,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Kreator "Endorama" CDclose

CD verzia z roku 1999. 1Golden Age4:522EndoramaGuest, Vocals – Tilo WolffGuest, Vocals – Tilo Wolff3:203Shadowland4:274Chosen Few4:305Everlasting Flame5:236Passage To Babylon4:247Future King4:448Entry1:059Soul Eraser4:3010Willing Spirit4:3611Pandemonium4:1012Tyranny3:59..

more_vertKreator "Outcast" 2CD
search9,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Kreator "Outcast" 2CDclose

KREATOROutcastKDO: Německá thrash metalová kapela Kreator vznikla v roce 1982 v Essenu a už za dob normalizace patřila k nejpopulárnějším spolkům v tuzemské metalové komunitě. Styl skupiny se poměrně často proměňoval, od speed metalového inspirace přes thrash k industriálnímu a gotickému metalu. Zároveň jsou považováni za pionýry death a black metalu. Po roce 2000, tedy zhruba od alba Violent Revo..

more_vertKreator "Under The Guillotine - The Noise Records Anthology" 2CD
search17,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Kreator "Under The Guillotine - The Noise Records Anthology" 2CDclose

KREATORUnder The GuillotineKDO: Německá trash metalová kapela Kreator vznikla v roce 1982 v Essenu a už za dob normalizace patřila k nejpopulárnějším spolkům v tuzemské metalové komunitě. Styl skupiny se poměrně často proměňoval, od speed metalového inspirace přes trash k industriálnímu a gorickému metalu. Zároveň jsou považováni za pionýry death a black metalu. Po roce 2000, tedy zhruba od alba V..

more_vertMotorhead "Everything Louder Than Ever - The Very Best of" 2CD
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Motorhead "Everything Louder Than Ever - The Very Best of" 2CDclose

MOTORHEADEverything Louder Forever (The Very Best Of)KDO: Motörhead kdysi definovali základní prvky speed metalu a thrash metalu a dodnes nepochybně stále patří k nejpopulárnějším hardrockovým a heavymetalovým kapelám a rovněž bývají označováni jako „Nejhlasitější kapela na světě“. Za svou čtyřicetiletou kariéru vydali 22 studiových alb.CO: Nová kompilace „Everything Louder Forever - The Very Best..

more_vertMotorhead "Everything Louder Than Ever - The Very Best of" 2LP
search26,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Motorhead "Everything Louder Than Ever - The Very Best of" 2LPclose

MOTORHEADEverything Louder Forever - The Very Best Of (2LP)KDO: Motörhead kdysi definovali základní prvky speed metalu a thrash metalu a dodnes nepochybně stále patří k nejpopulárnějším hardrockovým a heavymetalovým kapelám a rovněž bývají označováni jako „Nejhlasitější kapela na světě“. Za svou čtyřicetiletou kariéru vydali 22 studiových alb.CO: Nová kompilace „Everything Louder Forever - The Ver..

more_vertPixies "Doggerel" CD (Deluxe)
search19,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Pixies "Doggerel" CD (Deluxe)close

PIXIESDoggerel (Deluxe)KDO: Pixies jsou americká alternativní rocková skupina založená v roce 1986 v Bostonu. Skupinu založili zpěvák a kytarista Black Flancis, baskytaristka Kim Deal, kytarista Joey Santiago a bubeník Dave Lovering. V roce 2013 se Kim Deal rozhodla odejít a nahradila ji Paz Lenchantin.CO: Osmé studiové album dostalo název „Doggerel“ a první singlem z něj je sk..

more_vertPixies "Doggerel" CD (Standard)
search16,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Pixies "Doggerel" CD (Standard)close

PIXIESDoggerelKDO: Pixies jsou americká alternativní rocková skupina založená v roce 1986 v Bostonu. Skupinu založili zpěvák a kytarista Black Flancis, baskytaristka Kim Deal, kytarista Joey Santiago a bubeník Dave Lovering. V roce 2013 se Kim Deal rozhodla odejít a nahradila ji Paz Lenchantin.CO: Osmé studiové album dostalo název „Doggerel“ a první singlem z něj je skladba „Th..

more_vertRichard Marx "Stories  to Tell: Greatest Hits and More" 2LP
search28,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Richard Marx "Stories to Tell: Greatest Hits and More" 2LPclose

RICHARD MARXStories To Tell: Greatest Hits And MoreKDO: Americký poprockový zpěvák, skladatel a producent prodal za svoji kariéru více jak 30 miliónů desek. Především na přelomu osmdesátých a devadesátých let minulého století plnily jeho skladby rádiové vlny i žebříčky prodejů.CO: Album „Stories To Tell“ nabízí na 2LP vedle zpěvákových největších hitů i demo snímky, koncertní záznamy i nahrávky z ..

more_vertRick Astley "Whenever You Need Somebody (RSD 2022)" LP
search27,50 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Rick Astley "Whenever You Need Somebody (RSD 2022)" LPclose

RICK ASTLEYWhenever You Need Somebody (RSD 2022)KDO: Britský zpěvák a skladatel se nejvýrazněji proslavil singlem „Never Gonna Give You Up“ z roku 1987, který se stal číslem 1 v pětadvaceti zemích světa. Spolupracoval na něm s památnou trojicí Stock / Aitken / Waterman, která pomáhala i dalším tehdejším hvězdám včetně Kylie Minogue. Za nahrávku získal Astley cenu Brit Awards. Do roku 1993, kdy uko..

more_vertSepultura "Sepulnation" 5CD Box
search31,50 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Sepultura "Sepulnation" 5CD Boxclose

CD11. Against2. Choke3. Rumors4. Old Earth5. Floaters in Mud6. Boycott7. Tribus8. Common Bonds9. F.O.E.10. Reza11. Unconscious12. Kamaitachi13. Drowned Out14. Hatred Aside15. T3rcermillenniumCD21. Sepulnation2. Revolt3. Border Wars4. One Man Army5. Vox Populi6. The Ways of Faith7. Uma Cura8. Who Must Die?9. Saga10. Tribe to a Nation11. Politricks12. Human Cause13. Reject14. Water15. ValtioCD31. Co..

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,35 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertThe Wilderness "Patkaňe" Pánske Tričko (Biele)
search12,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "Patkaňe" Pánske Tričko (Biele)close

Znížená cena o polovicu. Dopredaj posledných kusov! ..