Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0
3
Alkehol "20 Let na Tahu" 2CD
Alkehol "20 Let na Tahu" 2CD
  • favorite_border
  • compare_arrows

Alkehol "20 Let na Tahu" 2CD


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Počet hodnotení: 0
8,00 EUR
Monitor
chat

Skupina ALKEHOL letos slaví 20 let svojí existence. K narozeninám sobě a svým fanouškům nadě-luje tuplák všech nejlepších kousků. Dvojalbum sestavila z největších hitů, které za dvě desetiletí natočila, a přidala dvě novinky.
Alkehol založili Ota Hereš a Petr „Kuna“ Buneš (tehdy kytaristé thrashmetalového Kryptoru). Vý-znamným místem, kde jejich tvorba „vznikala“, byla dejvická hospoda Na Slamníku (věnovali jí i jeden ze svých největších hitů). První album Alkehol vyšlo v červnu 1992. Na další tvorbě se již podíleli bubeník Melmus a basista Tonda Rauer, kteří doplnili stálou sestavu kapely, jež se od té do-by nezměnila. Tentýž podzim Alkehol odehrál svůj první koncert, a to jako předskokan Kabátu. Na debutové album úspěšně navázalo i album druhé „S úsměvem se pije líp“, po kterém skupina ode-hrála své první velké turné, v rámci kterého mj. vyprodala Lucernu.
Alkehol patří ke stálicím naší rockové scény. Za dobu svojí existence vydal patnáct alb, odehrál stovky koncertů, odjel nespočet turné a hostoval na mnoha hudebních festivalech. Svoje dvacetiny letos slaví jak dvojalbem 20 let na tahu, tak turné po republice, jehož zajímavostí bude i promítání dokumentu z celé éry kapely, kde bude možno nahlédnout do zákulisí koncertů, festivalů, natáčení alb, ale i hotelových pokojů a tak dále.


Tracklist:
CD 1
Hospodo Nalejvej, O Chlastu, Na Slamníku, Travičko Zelená, Skérujem Se, Buráky, Pivo Dělá Hezká Těla, Na Zdraví, V Pátek K Večeru, Odpočívej V Pokoji, Nonstop, Lejboy, Zase Sám, Alkohol, Je To Príma, Až Já Budu V Mexiku, Není Důvod Abychom Se Věšeli (Novinka)
CD 2
Anděl Strážnej, Až Se Vrátím, Piju Jako Duha, Život Je Krátkej, Už Se To Smaží A Peče, Dej M I Svou Duši, Jak S Tebou Tančí, Sláva Vítězům, Pijeme S Láskou, Pan Vodka, Rozlezem Se V Červy, Pivečko Mý, Johoho, Vožeru Se, Zmaštěnej, S Chlastem Se Nesmíš Srát, Pi-rátská (Novinka)

  • mode_editNapísať recenziu
    account_circle
    mode_editPoznámka: HTML nie je preložené!

    Google reCAPTCHA

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,35 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertBlockheads "Shape of Misery" Pánske Tričko
search8,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Blockheads "Shape of Misery" Pánske Tričkoclose

Grindcore z Francuzska. https://blockheads.bandcamp.com/..