Heavy metal vomit party e-shop
Hudba, oblečenie a ďalšie ...
compare_arrows0
3
Telepatie č. 4 Zine
Telepatie č. 4 Zine
 • favorite_border
 • compare_arrows

Telepatie č. 4 Zine


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
Počet hodnotení: 0
8,50 EUR
chat
 • Kód produktu: Telepatie4
 • Kategória: Časopisy
 • Váha: 320g
 • SKU: Telepatie4
 • Dostupnosť: 3
Vychází čtvrté číslo Telepatie – hudebního magazínu z podsvětí.
Po roce jsme zpět s novým číslem, které na 162 stranách přináší převážně rozhovory. Ty jsou z valné části zaměřené na osobnosti – Skoří (EXORCIZPHOBIA), Roman Holý (J.A.R., MONKEY BUSINESS, …), Tomáš Mitura (VOLE, SNĚŤ), Lilek (Stoned To Death), Zdeněk Nevělík (ET MORIEMUR), Anton Rozbora (GOATCRAFT, RADIATION, …), Milan Urza (PRVNÍ HOŘE, …), Lukáš Páral (Doomentia Records) a Ondřej Pěkný (VELLOCET ROLL, VOLUPTAS).
Zrod své čerstvé desky komentují Johan a Mičl z PRŮMYSLOVÉ SMRTI, s kompletní sestavou NĀV se vypravíme do světa black metalu, zatímco s CHLAD se ponoříme do hlubin tradičního doom metalu. Po mnoha letech činnosti vydali HC/punkoví JONESTOWN svojí první velkou desku – jasný důvod k rozhovoru. Loni vyšla silná nahrávka i HOODED MENACE, o které se rozvyprávěl Lasse Pyykkö. S kanadskými veterány speed/thrash metalu – RAZOR – zavzpomínáme na osmdesátá léta, ale dojde i na současnost.
Barvitý a vtipně pojatý tour report z putování kapel CONTRASTIC a PERFECITIZEN napsal Ossie (L'inphantile collective). Zajímavými místy nás v textu Koncertní genius loci provede Ondřej Helar. V článku s podtitulem „Nejlepší punk byl stejně DYBBUK“ si podrobně projdeme historii kapel PLYN, DYBBUK a ZUBY NEHTY.
V zinu nechybí ani dvě ankety. První je na téma muzikant/recenzent, zatímco ta druhá se zaobírá uměleckými díly na obalech desek. A jedno umělecké dílo se tradičně nachází i na titulní straně Telepatie – a opět se o něj postaral Andy.
 • mode_editNapísať recenziu
  account_circle
  mode_editPoznámka: HTML nie je preložené!

  Google reCAPTCHA

Najpredávanejšie

more_vertPlastový obal na 12"/LP
search0,30 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
more_vertThe Wilderness "3" LP
search14,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "3" LPclose

The Wilderness jsou bezesporu jednou z nejoriginálnějších současných kapel na Slovensku. Přesto, že existují již řadu let tak fungují svým způsobem v utajení.  Však také k jejich auře tajemna napomáhá i občas poněkud svérázný přístupu k ježdění na vlastní koncerty.Stejně tak hudebně i textově jsou The Wilderness těžko zařaditelní do jednoduchých škatulek. Album „III“ n..

more_vertThe Wilderness "Patkaňe" Pánske Tričko (Biele)
search10,00 EUR

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
The Wilderness "Patkaňe" Pánske Tričko (Biele)close

Znížená cena o polovicu. Dopredaj posledných kusov! ..